Naša spoločnosť KOLBE s.r.o. a jej dcérska spoločnosť «KOLBE UKRAJINA s.r.o.» pracujú na trhu biopalív od roku 2009. Pôvodne sme sa špecializovali na výrobu a predaj drevnej štiepky priamo zo zdrojov dreva na Ukrajine. Vďaka vlastnej technológii zberu dreva a výroby štiepky postupom času sme rozšírili našu činnosť v oblasti ekologických biopalív, aby spĺňali potreby rastúceho trhu.

Našimi hlavnými zákazníkmi sú veľké teplárne. S rozšírením ponúkaného sortimentu, pred troma rokmi, sme zahájili predaj výrobkov pod značkou ARDOR pre veľkoobchodných a maloobchodných zákazníkov. Naše výrobky značky ARDOR sa vyrábajú priamo na Ukrajine a sú dodávané do rôznych krajín Európskej únie.

S radosťou Vás vítame na našej webovej stránke biopaliva, ktorá Vám spríjemní život a ušetrí peniaze. Dúfame, že budete spokojní s Vašou voľbou.


Naše výhody

Vďaka tomu, že naša spoločnosť má svoje vlastné výrobné kapacity na území Ukrajiny, výrobky značky ARDOR môžu byť vyrobené a prepravené do akejkoľvek krajiny EÚ čo najrýchlejšie. Naši pracovníci budú rýchlo reagovať na Vašu žiadosť, urobia všetky výpočty a navrhnú Vám najvýhodnejšiu ponuku.

Váš ARDOR
porazí zimu a chlad ….